Zarządzanie

Profesjonalnym zarządzaniem zajmujemy się od 2006roku. Dbamy o finanse i bezpieczeństwo nieruchomości. Dążymy do stałego wzrostu wartości rynkowej zarządzanych przez nas budynków.

W ramach kompleskowego zarządzania zapewniamy:

Administracja

Zarządzanie i administrowanie nieruchomością wspólną. Przygotowanie planów gospodarczych. Przywracanie utraconego blasku pięknym budynkom i kamienicą

Księgowość

Usługi finansowo-księgowe. Sporządzanie rozliczeń finansowych Wspólnoty. Rozliczanie indywidualne właścicieli poszczególnych lokali.

Dział techniczny

Utrzymanie nieruchomości w należytym stanie technicznym. Nadzór nad inwestycjami i obsługa remontów. Pozyskiwanie dotepnych dofinansowań i korzystnych kredytów bankowych. Kompleksowa obsługa inwestycji w ramach kredytów z premią BGK.

Awarie

Pogotowie awaryjne 24/7. Szybkie usuwanie usterek i awarii. Zabezpieczenie budynku w przypadku poważnych awarii do czasu ich usunięcia. Współpraca z dobrymi i nie drogimi wykonawcami.

Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem Wspólnot Mieszkaniowych. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam zadbać o każdą nieruchomość, niezależnie od jej stanu technicznego. Jeżeli szukasz zarządcy, nasz zespół pomoże ci na każdym kroku.

Właściciele Wspólnoty Mieszkaniowej podpisując uchwałę decydują o wyborze zarządcy.  Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia i licencje zawodowe, należymy do Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Katowicach. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie zarządcy OC, w ramach którego Zarządca ponosi pełną odpowiedzialność odszkodowawczą za sposób w jaki zarządza nieruchomością.

Szukasz zarządcy sprawnego, uczciwego, kierującego się dobrem wspólnoty – Zapraszamy !!!